Reference

Kláru doporučuji otevírá nevídané možnosti. Já jako podnikatelka velice oceňuji její nadhled a možnost vžít se do mých pocitů. Pomohla mi mít ráda své podnikání a skrze to poznávat sama sebe je to jízda a moc si to užívám. I když to není vždy lehké. Z celého srdce ti Kláro děkuji 

Marcela Sekerková

tvůrkyně luxusních polštářů

Konzultace s Klárou mi odstartovala změny v životě. Byly již na nachystané, ale já si je nechtěla připustit. S Klárkou se odšpuntovaly a je to nádherná jízda. Nevymýšlet nic hlavou, nechat se vést, uvolnit se do toho. Klára vás tím provede. Ze srdce díky Klári .

Petra Novotná


S Klárou jsem řešila pronájem svého byt. Spojila mě s ním a pochopila jsem. Myslím, že Klára vnímá i věci budoucí, protože se už několikrát stalo, že něco pocítila a ono to pak opravdu nastalo. Například řekla, že nájemníci budou chtít smlouvu prodloužit o 3 měsíce a zrovna dnes mi volali, jestli by mohli smlouvu prodloužit. O 3 měsíce ! Klářin přístup se mi líbí, vnímám ji jako jemnou, pečující, otevřenou jakémukoliv tématu.

Spolupráci s ní doporučuji a nejlépe na dlouhodobější bázi, protože pak člověk opravdu vidí svůj posun. 

Kateřina Marková

Tlumočnice vnitřního světa

 Klára opravdu vidí a dokáže vystihnout "jádro pudla". Skvělé rady ušité na tělo. Za mě super, žádné "kecy v kleci" a vaření z vody. Jsem za ni opravdu vděčná. 

Kamila Willežinská

homeopatka

Klárka mi přišla do cesty na fb u žen nové země, kde se mi moc líbila její přirozenost. Její vhled byl přímý a zároveň řekl mnoho. A něco co jsem ještě nikdy neslyšela.. nechávám to zatím plynout, pracovat. Jsem vděčná za takové ženy jako je Klárka. Určitě doporučuji všem, kteří váhají a chtějí se posunout v životě dál či poléčit svou dušičku  

Lenka Vyhnalíková

fajn žena 

Po konzultaci s Klárkou jsem si uvědomila dost věcí. Začaly se měnit vztahy v rodině. Prostě se vždy trefí na to místo, co má být řešeno.

Eva Dudová

a další reference

Klárka mi vytvořila osobní partnerský horoskop a ten neskutečně sedí na to, co jsem doteď žila. Krásně mi zvědomila některé mé nešvary a koukly jsme na to, kde si blokuju svého ideálního partnera. Konzultaci jsem si s ní moc užila a osobně naprosto doporučuju a děkuju za nádherný vhled a pomoc tam, kde jsem si již nevěděla rady.

Renata Špačková

podnikatelka

Cítím mnohem větší klid v duši, dokázala jsem odbourat strachy, získala jsem větší nadhled, mám se více ráda.... Prostě cítím se svobodněji .. U nás to bylo osudové setkání.... Děkuji Ti Klárko  

Anna Dvořáková

Už jsem se pokoušela psát doporučení dvakrát, ale vždy nějak záhadně samo zmizelo a nešlo nám dohledat. . Po třetí konzultaci s Klári jsem zjistila proč. Až po třetímu volání jsem se díky Klárce dokázala poprvé "potkat" se svou duší a hlavně mě provedla procesem, jak z nemoci vstoupit zpět do své moci. Za to jsem Klára Klarity Skálová moc vděčná. Přála bych tohle zažít každému. Nikdy jsem se necítila lépe. Ještě jednou ze děkuji .

LuSi

 Zapínám PC a připojuji se k online konzultaci, přede mnou se objevuje "Světlo ve tmě",

Klára Skálová,

světlonoška, neo-vědma, detektorka pravdy.

"V přítmí obrazovky prosvítají světlé vlasy a velké zářivé oči, hlas, který ke mně promlouvá mě vtahuje do energie úlevy, vnitřního klidu a čistého přijetí, do hlavy mi vplouvá myšlenka:

"Jsem ve správnou dobu na správném místě."

Myšlenka za myšlenkou, věta za větou, přichází mé hlasité ..AHA.., Ježíš (ten u toho sice nebyl..i když možná jo, co já vím), "to je přesný", "tak to sedí", "do háje, co s tím"...

Mým tělem, podél celé páteře, proplouvá vlna mrazení.

Právě jsem byla svědkem Klářina hlubokého jasnovhledu, který ve mně, v jednom okamžiku, probudil vnitřní dítě, muže i ženu.

Moje jízda právě začíná."

Marie Hájková

intuitivní analytik duše

Potřebujete nahlédnout na situaci, ve které se nacházíte komplexně a v nekompromisní pravdivosti?

Zvolte Kláru

Setkání s ní je omračující - nahá pravda .Nekompromisní ,zbavená všech příkras.

Když bude dovoleno ,půjdete hodně hluboko (připravte si štos kapesníků)

A pokud ne, tuto variantu jsem zažila já, utřídíte si priority.

Všichni, kdo pátráte v hloubkách, musíte tuto ženu poznat. Děkuju moc za náš rozhovor, milá Kláro.

Začínám tančit. Pravdivost s jakou si nahlédla až na dno mojí bytosti je velký dar, děkuji za ten zážitek. Je nevyslovitelně vyživující, když vás někdo VIDÍ ve vaší ryzosti. Pak už jen zbývá svou ryzost začít plněji žít.         

Jana Machová 

Jednoduše v těle

Inovace ve venkovském prostoru - mé mnohaleté téma, co mě baví i štve současně. Nápad na zlepšení odpadového hospodářství v naší obci ke mně přišel nedávno a dost mě obtěžoval. Mám totiž práce se zlepšováky vesnického života už tak dost. Rozjíždět něco nového mi přinese akorát další kupu neplacené práce. Ale co když mě to bude bavit a užiju si flow z tvorby smysluplných věcí? Dilema. Jít do toho nebo nejít? Kdyby mi tak někdo poradil? Rady se mi dostalo a to přímo od jasnovidky. To bych se svým vědeckým vzděláním nečekala. Během našeho rozhovoru jsem dostala několik skvělých tipů a to tak konkrétních, že bylo jasné, že projekt už je myšlenkami dávno stvořen a já ho jen pomohu uvést do reality života na jihu Čech.Děkuji, Klárko, v naší čtvrthodince jsem pocítila, že Swap funkčních vyhozených věcí ve Strmilově rozjedu. Míra radosti za pár minut vzrostla z váhavé nejistoty do odhodlání studovat příklady dobré praxe, učit se a začít. Jak to bude dál, se uvidí, až ujdu pár kroků. Teď vím, že mám vykročit.

Jarka Sedláková 

mentorka vesnických lídrů

Klárku ráda sleduji, je mi moc sympatická a tak jsem se na setkání s ní těšila. Tvoří život podle svých představ, a proto je pro mě velkou inspirací. Dala mi skvělé návody jak si i já mohu tvořit svojí realitu a řekla mi, co mi v tom bránilo. Vnímám, že mě zaktivovala a namotivovala. Viděla věci, které jsem si ani neuvědomovala, ale přesto mě ovlivňovaly. Už jen tím, že je vyslovila, se uvolnily. Setkání nahrává a tak se ke všem těm informacím můžete vracet a poslouchat si je jako meditace, což mi přijde jako velká výhoda. V našem povídání nacházím mnoho naděje a klidu, takže mě velmi uklidňuje. Zároveň je v něm spoustu tipů, které si ráda opakuji, abych je více a více zahrnula do svého života. Vnímám posun, dějí se mi změny a vím, že ještě se mnohé bude dít.  

Veronika Juklová

Na službu 15 minút SOS (rychlovka ) jedna otázka - Vcelku jasné zadanie, tak sa zodpovedne pripravujem. Premýšľam na čo a ako sa Kláry spýtam, aby som z telefonátu s ňou získala čo najviac.Keď v dohodnutý čas zavolala, spustila sa po pár úvodných vetách energetická smršť. Počas 15 minút Klára otvorila 3 moje témy. Ani jedna z nich nebola tou, ktorú som s ňou chcela preberať. A každá z nich sa ukázala byť v danej chvíli dôležitejšia ako tá, o ktorej som sa s ňou pôvodne chcela rozprávať.3 témy, 3 riešenia, žiadna piplačka. Nestíham sa čudovať a sedím pred kamerou a asi mám aj otvorené ústa. Pár dní po telefonáte som začala konať a som sama zvedavá, kam ma Klárine podnety a moja akcia zavedú. Ale teším sa už teraz.Príjemná energická žena to je, nepremýšľam, odkiaľ vie to, čo vie. Asi je to jedno... Děkuju Kati

Katarína Misutová Jirincova


Dopriala som si o seba hlbokú starostlivosť od Klára Skálová - Klára detektorka pravdy, pretože listopad bol náročný.Klára Skálová má dar vidieť a skladať vecí do súvislostí a vďaka nej som zistila neskutočne nové veci o sebe, som taký transformer, ktorý dokáže vstať i z popola. Transformujem už len tým, že som, že niečo poviem, toto bolo veľké zistenie. Zjednocujem mužskú a ženskú energiu v podnikaní.Bolo to také hlbšie ponorenie sa do seba a vyčistenie starých a nových rán. cítila som, že nestojím pevne vo svojej sile a nežiarim, od detstva žijem tak trochu v tieni, aby som žila v bezpečnom priestore a netransformovala som všetko okolo. Ale je čas si vziať svoju silu a žiaru späť a zmieriť sa s tým, že to tak má byť.Vtipné bolo, že zvyčajne ja sumarizujem konzultáciu, a teraz som bola na druhej strane a Klára mi naordinovala prácu 2h denne. Viac ani ťuk, aby som kreativitu, nápady, svoju transformačnú silu nespálila.A čo ja fakt super je, že máte k dispozícii nahrávku, ktorú si môžete ešte raz pustiť, keď si na niečo nespomínate, alebo vám to uniklo.Klára Skálová Veľké ďakujem.

Aneta Babušová

strategická koučka

a další reference

Klarka mi silno pomohla vnimat a zjednotit moje kriciace casti, hned v tom momente som citila obrovsku ulavu, ktoru samozrejme citim stale nevedela som co ocakavat, tak som sa len intuitivne tesila a fakt bolo na co. Hned na zaciatku prislo velke prekvapenie v podobe spolocnosti mojho draheho priatela, ktory uz nie je s nami cez rok, dozvedela som sa odpovede na otazky, ktore som od jeho smrti v sebe nosila a som Klarke nesmierne vdacna za tuto moznost, objasnenie a este vacsie vnutorne zmierenie so zivotom a smrtou. Hodinka ubehla rychlo a ja sa urcite chystam spolupracovat s Klarkou znova

Lenka Husarova


Konzultace v rámci Soulladění - už jen to spojení ladí jako vše od Kláry. Když jsem se setkala se svým vnitřním mužem, byl dost zhrublý, takový necita. Vnitřní žena na cestě životem ztratila svou tvář...a nedostatečná pozornost vnitřnímu dítěti tomu dávala korunu. Můj vnitřní svět byl ve značném neSoulladu. Díky energetickým vizualizacím spojuji svou vnitřní rodinu do harmonie. Ve vnější realitě dochází k značným životním změnám, otevřela jsem se novým zkušenostem. S myslí otevřenou vítám příležitosti do svého života...stěhování, domácí vzdělávání pro své děti, do toho zasadit i své podnikání...je toho tolik. A díky Klárky jasnovhledům je ta cesta jasnější. A za to děkuji

Michaela Letková

učitelka rodičů

Nikdo nemuze vedet o mne vic nez muzu vedet ja sama o sobe... to stale plati. Klari nevi vic, ale vidi vic, a s laskavosti a soucitem primo bozskym, posviti, i tam kam jsem nevidela ci se bala podivat... a proze to je z prostoru laskavosti, tak uz vim, vim kam/do jakeho pocitu/ se vracet a cim si pomahat, abych se mela kazdy den stale vic rada... dik Klari. Btw. Je to primo bozi pocit, citit se v neci peci naprosto prijimana jako naprosto vyjimecna bytost i presto, ze si nacte vsechno... jako byt Putin/Lukasenko/Hitler/bin Ladin a presto milovana:-)

Dana Tázlerová